خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

"طیارۀ که درغزنى سقوط کرده خارجى بوده و قربانيان اين حادثه نيزخارجی ها اند"

"طیارۀ که درغزنى سقوط کرده خارجى بوده و قربانيان اين حادثه نيزخارجی ها اند"

Jan 27, 2020 - 15:12

تعقيب اول – شهرغزنی(پژواک، ٧ دلو ٩٨): منابع حکومتی می گویند ، طیارۀ که درغزنى سقوط کرده مربوط شرکت هاى داخلى نبوده  وتمامى کشته شده گان این رویداد، خارجی ها مى باشند.

امروز بعد از چاشت گزارشاتی به نشر رسید که در ولسوالی ده یک ولایت غزنی، یک طیاره مسافربری آریانا افغان هوايى شرکت سقوط کرده و همه سرنشینان آن کشته شده اند.

اما بعداً د آریانا افغان هوایی شرکت و اداره هوانوردی ملکی، با نشر خبرنامه اى گفتند که در ولایت غزنی، طیاره د آریانا افغان هوایی شرکت، سقوط نکرده است.

از سوی دیگر، یک منبع حکومتی در شهر غزنی، به آژانس خبری پژواک گفت که امروز بعد از چاشت، در منطقۀ صدوخیل ولسوالی ده یک اين ولايت، یک طیاره خارجی سقوط کرده است.

وی افزود که تمام سرنشینان طیاره که اتباع خارجی بوده اند، در این رویداد کشته شده اند.

وی افزود: "تنها چهرۀ دو پیلوت دیده میشود و قابل شناسایی اند، دیگر هیچيک از سرنشینان این طیاره شناسایی نمی شوند، تیم ما مصروف کار است تا اجساد آنها را به شهر غزنی انتقال دهد."

از سوی دیگر، سرور دانش معاون دوم رئیس جمهور افغانستان میگوید که یک طیاره در ولایت غزنی سقوط کرده که در اثر آن، شماری از هموطنان ما کشته شده اند.

مناطق بیشتر ولسوالی ده یک، در تصرف طالبان قرار دارد.

ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان، به آژانس خبری پژواک گفته است که طیاره سقوط کرده و آنها در این مور بررسی میکنند و جزئیات کامل را بعداً شریک خواهند کرد.

جزیات بیشتر در این مورد، بعداً نشر خواهد شد.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement