خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

یک گروه نُه نفری اختطاف‌گران در هرات محکوم به مجازات شدند

یک گروه نُه نفری اختطاف‌گران در هرات محکوم به مجازات شدند

Feb 14, 2020 - 15:48

کابل (پژواک،۲۵دلو۹۸): لوی څارنوالى می گوید که یک گروه نُه نفری اختطاف‌گران در هرات، از ۶ سال الی ۲۷ سال و ۱۰ ماه، محکوم به مجازات شده اند.

جمشید رسولی سخنگوی لوی څارنوالى گفت یک گروه نهُ نفری که در پیوند به اختطاف‌ سه تن از شهروندان ولایت هرات تحت تعقیب قرار داشتند، توسط نیروهای امنیتی کشور بازداشت و محول څارنوالی مبارزه با جرایم علیه امنیت داخلی و خارجی ولایت هرات گردیده بود.

وی افزوده است که څارنوالی مربوطه پس از تحقیقات، جمع‌آوری اسناد و شواهد اثبات، قضیهء نسبتی‌شان را جهت تامین عدالت، محول محمکه نموده و خواهان مجازات آن‌ها گردید.

به گفتۀ وی، څارنوال موظف در پیشگاه محکمه، اتهام‌نامه و صورت دعوای خویش‌را مبنی بر احکام قانون برای مجازات متهمین قضیه بیان داشت.

او علاوه نمود که محکمه در جلسه مورخ ۲۳ دلو سال روان خویش، به رویت اسناد و شواهد و صورت دعوای څارنوال؛ اسامیان هر یک ارباب محمد داود را به ۲۸سال و ده ماه، غلام فاروق را به ۲۵سال و شش‌ماه، نثار احمد را به ۲۳سال و شش‌ماه، عزیز احمد را به ۲۵سال و ده‌ماه و پانزده روز، محمد رفیع و فرامرز را به ۱۲-۱۲سال، فضل احمد را به ۷سال و شش‌ماه، عبدالظاهر و حاجی عسل را به ۶-۶سال زندان محکوم به مجازات نموده است.

وی همچنان گفت که یک‌تن دیگر از این افراد، از سوی محمکه برائت گرفته است.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement

Etisalat Get more data, Etisalat Afghanistan
Maiwand Bank - Just Banking