خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

در رویداد های جداگانه در فاریاب ۷ تن کشته شدند

در رویداد های جداگانه در فاریاب ۷ تن کشته شدند

Mar 30, 2020 - 17:03

ميمنه (پژواک، ١١ حمل ٩٩): منابع محلی در ولایت فاریاب از کشته شدن ۷ تن به شمول سه فرد ملکی، دو نیروی دولتی و دو طالب در رویداد های جداگانه خبر داده می دهند.

عبدالکریم یورش مسوول مطبوعات پولیس فاریاب به آژانس خبرى پژواک گفت که شب گذشته طالبان مسلح بالای نیروهای امنیتی در منطقه صوفی قلعه ولسوالی قیصار حمله کردند، با دادن دو کشته عقب نشينى نمودند و در جریان جنگ یک نیروی دولتی نیز زخم برداشته است.

وى همچنان می گوید، به اثر مرمی تک تیر انداز طالبان یک کارمند امنیت ملی بنام تورن غلام غوث در داخل قوماندانی امنیه ولسوالی المار و یک پولیس در مرکز ولسوالی بلچراغ جان باخت.

و هم چنان افزود، طالبان از چند روز بدینسو بالای مرکز ولسوالی حملات شانرا تشدید بخشیدند، باعث وارد شدن تلفات و خسارات به افراد غیر نظامی گردیده است.

مسوول مطبوعات پولیس گفت، یک طفل ده ساله، یک زن و یک مرد به اثر اصابت مرمی و هاوان طالبان در قریه های بخاری قلعه و دیوانه خانه جان باختند.

اما طالبان و مردم محل می گویند که نیروهای امنیتی در داخل ساختمان ولسوالی، قوماندانی و نیز در خواجه عثمان المار مستقر اند، زمانی که طالبان حملات شانرا آغاز کنند، نیروهای دولتی محلات مسکونی را زیر اتش توپ و سلاح های ثقیله قرار می دهند.

دو تن از باشنده گان محل که نخواستند نام گرفته شود، گفتند که عصر دیروز نیروی دولتی مدرسه قریه بخاری قلعه را زیر انداخت قرار دادند، یک حافظ قرآن که ده سال داشت، هنگام تلاوت جان باخت و یک زن و یک در منطقه دیوانه خانه به اثر اصابت توپ دیسی مجروح سپس فوت کردند.

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement

Maiwand Bank - Just Banking
Etisalat Get more data, Etisalat Afghanistan