خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

فعالین مدنی غور: رییس جمهور به وعده هایش مبنی بر مشارکت سیاسی باشنده های غور عمل کند

فعالین مدنی غور: رییس جمهور به وعده هایش مبنی بر مشارکت سیاسی باشنده های غور عمل کند

Apr 05, 2020 - 15:02

فیروزکوه(پژواک، ۱۷ حمل ۹۹ ): شماری از فعالان مدنی در غور در گردهمایی ضمن حمایت از رییس جمهور از وی خواستند که به تعهداتش مبنی بر افزایش مشارکت سیاسی غوری ها عمل کند.

محمد حسن حکیمی یک تن از فعالین مدنی غور امروز در این گردهمایی ضمن حمایت از انتخاب هیئت همه شمول گفتگو

های صلح از حکومت خواست تا بر تعهدات شان در برابر مردم ولایت غور عمل نمایند.

به گفته وی باشنده های غور با وجود مشکلات همواره برای حمایت از نظام جمهوریت و حکومت مردم سالار تلاش کردند در انتخابات قبلی بیشترین رای را به نفع تیم دولت ساز استعمال نمودند.

از سوی هم عبدالقدیر غفوری عضو جامعه مدنی فاریاب در این گردهمایی گفت این بار مردم ولایت غور برای رسیدن به حقوق اساسی شان که شامل بازسازی ومشارکت سیاسی میشود جدی میباشند وحکومت نباید چشم پوشی کند.

وی افزود: (( ماغوری ها خواهان افزایش مشارکت سیاسی ما میباشیم، در بین ما افراد نخبه و با دانش زیاد اند باید در کابینه و در پست های بلند مقرر شوند.))

در همین حال عبدالحمید ناطقی عضو شورای ولایتی غور نیز در این گردهمایی اشتراک داشت افزود: (( این خواسته های ما در حالی مطرح میشود که رییس جمهور غنی در زمان کارزارهای انتخاباتی اش برای مردم ولایت غور وعده مشارکت سیاسی،حضور و استخدام جوانان و کدرهای این ولایت را در پست های مهم در مرکز کشور داده بود.))

موصوف در ادامه  اضافه کرد : (( رییس جمهور انکشاف متوازن و تامین امنیت این ولایت نیز از دیگر وعده هایش بود حالا زمان آن فرا رسیده که رییس جمهور به وعده هایش عمل کند و غوری ها را از یاد نبرد.))

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement

Etisalat Get more data, Etisalat Afghanistan
Maiwand Bank - Just Banking