خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

میدان هوایی بگرام پس از رهایی زندانیان طالب از این میدان هدف حمله راکتی قرار گرفت

میدان هوایی بگرام پس از رهایی زندانیان طالب از این میدان هدف حمله راکتی قرار گرفت

Apr 09, 2020 - 09:28

چاریکار (پژواک،۲۱ حمل ۹۹): میدان هوایی بگرام، در حالی صبح امروز مورد حمله راکتی قرار گرفت که دیروز یک صد زندانی گروه طالبان از زندان موجود در این میدان رها شدند. 

سمنوال هاروان مبارز قوماندان امنیه ولایت پروان به آژانس خبری پژواک گفت افراد وابسته به گروه طالبان حوالی ساعت ۵ صبح امروز میدان هوایی بگرام را آماج حملات راکتی قرار دادند.

به گفته او، این میدان که در ولسوالی بگرام پروان موقعیت دارد، از دشت هوفیانِ حاجی قدوس مربوط مرکز این ولایت، آماجِ شلیک پنج مرمی«بی ایم یک» قرار گرفته است.

به گفته او دو مرمی در داخل میدان هوایی و سه مرمی در حومه این میدان در قریه جان قدم در یک منزل مسکونی اصابت کرده، خسارات مالی را بر جا گذاشته، اما تلفات جانی ندارد.

او می گوید که این مرمی ها از داخل یک موتر نوع تیویتا شلیک شده و این موتر نیز حریق گردیده است.

به گفته او تا حال معلوم نیست که مرمی های فرود آمده به داخل میدان هوای بگرام تلفاتی داشته است ویا خیر. به گفته مبارز، نیروهای امنیتی سرگرم بررسی در محل رویداد می باشند.

نیروهای خارجی مستقر در این میدان و گروه طالبان تا حال در مورد حمله راکتی یادشده چیزی نگفته اند. میدان هوایی بگرام در حالی هدف حمله راکتی قرار می گیرد که دیروز (۲۰ حمل) یک‌صدزندانی گروهِ طالبان از زندانِ این میدان رها شدند. فرید تنها ایدیتر: عبدالقدیر منصف

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement

Maiwand Bank - Just Banking