خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

درگیری بر سرِ شکارِ پرنده گان در پروان یک کشته و چهار زخمی بر جا گذاشت

درگیری بر سرِ شکارِ پرنده گان در پروان یک کشته و چهار زخمی بر جا گذاشت

May 08, 2020 - 11:50

 

چاریکار (پژواک، ۱۹ ثور ۹۹): در درگیری بر سرِ شکارِ پرنده گان در ولایت پروان، یک تن کشته و چهار تن زخمی شده اند و یک درگیری در کاپیسا یک کشته و سه زخمی بر جا گذاشته است.

محمد لمر عثمانیار ولسوال سیدخیل ولایت پروان با تایید این خبر می گوید، این رویداد ساعت ۷صبح امروز (جمعه) در قریه نیاز الله خیل این ولسوالی اتفاق افتاده است.

به گفته عثمانیار، این درگیری بر سرِ شکارِ پرنده‌ی بنام "پَتول" رُخ داده و زخمی شده های رویداد منسوبان نهاد های امنیتی اند.

ولسوال سیدخیل بدون ارایه جزییات افزود، فردی که یک تن را در این تیراندازی کشته است از سوی نیروهای امنیتی بازداشت شده است.

این در حالی است که دیروز در درگیری مسلحانه میان دو قوم در ولسوالی بالامرغاب ولایت بادغیس، حدود ۲۸ تن کشته و زخمی شده و پسر ارشد ضیا اکازی عضو ولسی جرگه نیز شامل کشته شده گان این رویداد می باشد.

به اساس یک خبر دیگر؛ دفتر مطبوعاتی قوماندانی امنیه کاپیسا بانشر خبرنامه‌ ای می‌گوید که شام دیروز در درگیری میان نیروها دولتی و طالبان در ولسوالی نجراب این ولایت یک تن از طالبان مسلح کشته شده و سه تن به شمول دو طالب و یک تن از نیروهای خیزش مردمی زخمی شده اند.

 طالبان تاکنون دراین مورد چیزی نگفته اند.

 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement