خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

جاده پروان- بامیان در غوربند بازسازی و تحکیم کاری می شود

جاده پروان- بامیان در غوربند بازسازی و تحکیم کاری می شود

May 11, 2020 - 13:38

چاریکار(پژواک، ۲۲ ثور ۹۹): بخش های از جاده غوربند ولایت پروان که از اثر سیلاب ها تخریب شده است، به هزینه چهارده میلیون افغانی بازسازی و تحکیم کاری می شود.

غوربند دره ای در شمال غرب ولایت پروان است که جاده پروان به بامیان از آن می گذرد و این جاده یکی از راه های اصلی ارتباطی کابل به بامیان است که پایتخت را به مناطق شمال کشور وصل می کند.

کار بازسازی این جاده امروز آغاز شد.

فضل الدین عیار والی پروان در مراسم آغاز کار بازسازی این جاده گفت که این پروژه به هزینه ۱۴میلیون افغانی از بودیجه حفظ ومراقبت سرک ها بازسازی و تحکیم کاری می شود.

انجنیر محمد ذکریا محمدی معاون حفظ و مراقبت زیر بناهای ترانسپورتی اداره ملی سرک های وزارت ترانسپورت در این مراسم گفت: )این پروژه مربوط به اداره ملی حفظ ومراقبت سرک ها بوده که بعد از سروی و طی مراحل تدارکاتی امروز کار عملی آن آغازشد.)

او از شرکت قرار دادی خواست تا کار این پروژه را در زمان تعیین شده و با کیفیت به پایه اکمال برساند.

حسن حسن زاده یک تن از متنفذین ولسوالی شینواری پروان که مربوط به دره غوربند می شود، با استقبال از تحکیم کاری جاده یادشده می گوید:«کناره های جاده از چندین قسمت در حال تخریب شدن بود و سبب تخریب کلی جاده میشد، باید کار تحکیم کاری به سرعت ادامه پیدا کند تا جلو تخریب بیشتر جاده گرفته شود.»

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement

Etisalat Get more data, Etisalat Afghanistan
Maiwand Bank - Just Banking