خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

۶۷درصد اشتراک کننده گان نظرسنجی تصمیم کرکت بورد در مورد شفق را درست نمی داند

۶۷درصد اشتراک کننده گان نظرسنجی تصمیم کرکت بورد در مورد شفق را درست نمی داند

May 11, 2020 - 20:51

  کابل( پژواک، ۲۲ ثور ۹۹): ۶۷ درصد اشتراک کننده گان نظرسنجی آنلاین پژواک، تصمیم کرکت بورد در مورد وضع محدودیت بر شفیق الله شفق بازیکن تیم ملیرا نادرست، اما ۳۳ درصد آن را درست می دانند.

اداره کرکت بورد افغانستان دیروز گفته است که شفیق الله شفق بازیکن تیم ملی کرکت کشور به دلیل سرپیچی از قانون، برای مدت شش سال نمی تواند در بازی های کرکت شرکت کند.

آژانس خبری پژواک در صفحه فسبوک خود از مردم پرسیده است که با این تصمیم کرکت بورد توافق دارند یا خیر؟

در نظر سنجی ۶۵۰۰ تن اشتراک کرده اند.

۶۷ درصد اشتراک کننده گان نظرسنجی گفته اند که با این تصمیم موافق نیستند، اما ۳۳ در صد دیگر این تصمیم را به جا خوانده اند.

قابل ذکر است که این نظر سنجی به شکل آنلاین انجام شده و معیارهای سروی را تکمیل نمی کند.

شماری ازاشتراک کننده در مورد تبصره های نیز داشته اند.

جاهدنجیم نوشته است:« قانون باید بر همه یکسان تطبیق شود، خبرهای دزدی و فساد که هر وقت از کرکت بورد شنیده میشود باید همه تحت تعقیب عدلی و قانونی گرفته شود، اگر شفق به راستی این کار را کرده باشد خیانت را انجام داده است، خواست ما این است که به همه به یک نظر دیده شود.»

حکیم عزیزی نوشته:« به خاطر فساد در بازی باید بر بازیکن ممنوعیت وضع شود، اما دلایل فساد باید واضح شود، چرا که ممنوعیت شش ساله، زندگی مکمل یک بازیکن را تباه میکند، شش سال بعد نه شفق کرکت کرده می توند و نه بازیکن خوب باقی مانده می تواند، مه میترسم که کرکت بورد این کار را به خاطر مشکلات شخصی نکرده باشند.»

دو تن دیگر به نام عثمان الله و ستومان افغان ادعا دارند که کرکت بورد و شماری دیگری از بازی کننان تیم ملی نیز خیانت ها را مرتکب شده اند و باید قانون بر همه یکسان تطبیق شود.

اما محب الله همایون در جواب پرسش یادشده پژواک نوشته است:« موافق، فساد کرده، باید جزا ببیند.»

دانش گیروال نوشته است:« باید بررسی شود و شفق نیز حق دارد وضاحت بدهد، اگر ثابت شد موافق تصمیم کرکت بورد هستم، اما اگر کدام دسیسه دیگر باشد، مخالف هستم.»

سنگر شیرزاد می گوید: « اگر کسی گپ مرا قبول میکند، تمام بودجه ای که در کرکت افغانستان به مصرف می رسد، باید با استفاده از آن برای مردم غریب یک کار دایمی پیدا شود، تا راه ها و کوچه ها از گداه ها خالی شود.»

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement

Etisalat Get more data, Etisalat Afghanistan