خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

در چند رویداد ترافیکی در ولایت فاریاب ۱۲ تن زخمی شدند

در چند رویداد ترافیکی در ولایت فاریاب ۱۲ تن زخمی شدند

May 25, 2020 - 21:45
میمنه (پژواک،٥ جوزا ٩٩): منابع محلی در ولایت فاریاب می گویند که، در رویداد های جداگانه در ولسوالی های شیرین تگاب، المار، پشتونکوت، غورماچ و شهر میمنه ۱۲ تن زخمی شدند که وضعیت صحی تعدادی از آنان وخیم می باشد.
محمد داوود آمر حادثات مدیریت ترافیک فاریاب به پژواک گفت که، رویداد نخست در مسیر شاهراه در ولسوالی شیرین تگاب صورت گرفت، یک موتر کرولا از سرک منحرف و واژگون شده که در نتیجه ۴ تن مجروح گردیده وضعیت دو تن شان وخیم می باشد.
وی همچنان افزود که، رویداد های دیگر در ولسوالی غورماچ، قریه جرقلعه پشتونکوت و شهر میمنه صورت گرفته که سه تن زخم برداشتند، اما از رویداد ترافیکی ولسوالی المار ابراز بی خبری کرد.
وی عوامل رویداد های ترافیکی را سرعت زیاد و بی احتیاطی راننده گان دانسته می گوید که، اکثر حادثات بیرون از ساحه حاکمیت دولت می باشد.
اما داکتر هادی موظف در سرویس عاجل شفاخانه ۳۰۰ بستر میمنه می گوید که، ۱۲ زخمی ناشی از رویداد های ترافیکی از نقاط مختلف به شمول المار در این شفاخانه انتقال یافته ک وضعیت دو تن نگران کننده بود و به مزار شریف انتقال یافتند.
در همین حال باشنده گان شهر میمنه با انتقاد از بی تفاوتی و بی کفایتی نهاد های مسوول می گویند که، شماری از جوانان کم تجربه بدون لایسنس در روزهای عید موتر ها را اجاره می گیرند در جاده ها به رقابت می پردازند که باعث حادثات خونین می گردند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement

Etisalat Get more data, Etisalat Afghanistan