خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

ناتو می گوید در مبارزه با کرونا به همکاری خود با نیروهای افغان ادامه می دهد

ناتو می گوید در مبارزه با کرونا به همکاری خود با نیروهای افغان ادامه می دهد

May 27, 2020 - 15:44

کابل (پژواک، ۷ جوزا ۹۹) : نیروهای ناتو در افغانستان می گویند که نه تنها ظرفیت نیروهای های خود را در قسمت معاینه ویروس کرونا بلند برده است، بلکه در این قسمت همکاری های خود با نیروهای افغان  ادامه میدهد.

در خبرنامه ماموریت آموزشی ناتو در کابل آمده است که آنها به رهنمودهای سازمان صحی جهان عمل می کنند و برای جلوگیری از شیوع این بیماری هر نوع اقدامات لازم را روی دست گرفته است.

منبع می نویسد که قبل از این تست های عساکر خود را به خارج از افغانستان می فرستادند، اما بعد از اعلان محدودیت ها در پرواز ها، زمینه معاینات را درافغانستان مساعد کرده است.

در خبرنامه اضافه شده است که دراین بخش امریکا، استرالیا و ناروی کمک نموده و حالا تمام معاینات در همینجا (افغانستان) انجام می شود.

ناتو می گوید که نه تنها معاینات عساکر، کارمندان ملکی و قرادادهای شانرا انجام می دهند، بلکه برای افغان هایی که با آنها کار می کنند نیز این سهولت ها را فراهم کرده است. 

منبع می افزاید که آنها با نیروهای افغان در مبارزه با ویروس کرونا هر نوع همکاری نموده و در آینده نیز به همکاری در این بخش ادامه می دهد.

قابل یاد آوری است ناتو در اوایل از مبتلا شدن عساکر شان به ویروس کرونا خبر داده بود، اما دراین خبرنامه در این مورد معلومات نداده است.

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement

Etisalat Get more data, Etisalat Afghanistan