خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

در افغانستان تاکنون ۱۷۲۶۷ تن به کرونا مبتلا و ۲۹۴ دیگر جان باخته اند

در افغانستان تاکنون ۱۷۲۶۷ تن به کرونا مبتلا و ۲۹۴ دیگر جان باخته اند

Jun 03, 2020 - 14:37

کابل (پژواک، ۱۴ جوزا ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ۷۵۸ واقعۀ جدید بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داده و می گوید که تعداد مجموعی مصاب شدگان به اين ويروس در افغانستان به ۱۷۲۶۷ تن افزایش یافته است.

وزارت صحت عامه با نشر اعلامیه ای گفته است که در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۲۳ نمونۀ مشکوک در لابراتوار های کشور، مورد آزمایش قرار گرفته که از این میان، ۷۵۸ واقعه آن مثبت تشخیص شده است.

منبع مى گويد که با ثبت ۷۵۸ واقعۀ مثبت تازه، تعداد مجموعی مبتلایان به ویروس کرونا درافغانستان به ۱۷۲۶۷ تن افزایش یافته است.

طبق معلومات اعلاميه، از مجموع مبتلایان ۲۴ ساعت گذشته، ۳۳۲ نفر در کابل، ۲۱۶ نفر در هرات، ۵۴ درکندهار، ۵۲ در بلخ، ۴۸در جوزجان، ۱۹ درلوگر، ۱۱ -١١ نفردرکنر و درفاریاب، ۵- ۵ نفر دربدخشان و نورستان، ۳ درننگرهار و دو نفر دیگر در سمنگان به ویروس کرونا مصاب شده اند.

وزارت صحت عامه، از ثبت ۲۴ واقعه وفات (کوید ۱۹) در یک شبانه گذشته روز خبر داده و گفت که هشت تن در کابل، چهار تن در هرات، سه تن در پنجشیر، دو تن در غزنی، دو در تن پروان، یک تن در خوست، یک تن در سمنگان، یک تن در بغلان، یک تن در ننگرهار و یک تن دیگر هم در کندهار در اثر ابتلا به بیماری (کوید ۱۹) وفات کرده اند.

منع مى افزايد، در ۲۴ ساعت گذشته ۷۸ تن شفایاب شده است که تعداد مجموعی افراد صحت یاب شده به ۱۵۲۲تن رسیده است.

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement

Etisalat Get more data, Etisalat Afghanistan