خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

​فعاليت سراى شهزادۀ کابل همه روزه شد

​فعاليت سراى شهزادۀ کابل همه روزه شد

Jul 05, 2020 - 10:45

کابل(پژواک،۱۵سرطان۹۹): اتحادیۀ صرافان سرای شهزاده شهر کابل مى گويد که سراز امروز( يکشنبه) این مارکيت تبادلۀ اسعار همه روزه فعاليت مي داشته باشد  .

این درحالی است که در بیش از سه ماه گذشته، به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا درکشور، این سرای تبادلۀ اسعار سه روز درهفته فعاليت داشت .

احمد شاه عضواتحادیه صرافان سرای شهزاده شهر کابل به آژانس خبری پژواک گفت که سرای، سر از امروز ۱۵ سرطان همه روزه از ساعت هشت صبح تا یک بعداز ظهر باز می باشد.

وی افزود :« این فیصله را بخاطر نمودیم که از ازدحام جلوگیری شود؛ زیرا عید سعید فطر نزدیک است و حواله برای هموطنان ما بیشتر می آید، اگر یک روز بعد باز باشد، ازدحام بیشتر شده و خطر شیوع ویروس کرونا افزایش می یابد.»

موصوف می گوید که برای صرافان تاکید شده است تا رهنمودهای صحی را جدا رعایت کنند.

اتحادیه صرافان از مردم می خواهد که رهنمودهای صحی به ویژه استفاده از ماسک، دستکش، فاصله دومترى و شستن دست ها با مایع ضد عفونی را جدا ً رعایت کنند.

این درحالی است که بعد از عید سعید فطر در اکثرمناطق در شهرکابل قیود برگشت وگذار شکستانده شده برخى مارکيت ها باز می باشند و اکثر مردم رهنمودهای وزارت صحت عامه را رعایت نمی کنند.

به اساس معلومات صحت عامه افغانستان، رقم مبتلایان به ویروس کرونا درکشور به۳۲۶۷۲ رسیده که از این میان ۸۲۶ تن جان باخته و ۱۷۳۳۱  تن شفایاب شده اند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement

Etisalat Get more data, Etisalat Afghanistan