خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

دراثر درگیری در ولسوالی میربچه کوت کابل یک تن کشته و یک تن دیگر زخمی شد

دراثر درگیری در ولسوالی میربچه کوت کابل یک تن کشته و یک تن دیگر زخمی شد

Jul 06, 2020 - 10:44

کابل، چاریکار(پژواک،۱۶سرطان۹۹):پولیس کابل می گوید که در پی درگیری نیروهای پولیس با مخالفان مسلح در مربوطات ولسوالی میربچه کوت این ولایت یک مخالف مسلح کشته و یک تن دیگر شان زخمی گردیده است.

سید فاروق سادات قوماندان امنیه ولسوالی میربچه کوت امروز ۱۶ سرطان به آژانس خبری پژواک گفت که افراد گروه طالبان مسلح ساعت دو بجه شب گذشته بالای پوسته امنیتی پل صوفیان ولسوالی یاد شده حمله کردند. وی می گوید که طالبان از ولسوالی شکردره بالای پوسته پل صوفیان ولسوالی میربچه حمله نموده بودند که در نتیجه یک طالب مسلح کشته و یک تن دیگر شان زخمی شده است.

همچنان فردوس فرامرز سخنگوی قوماندانی امنیه ولایت کابل ضمن تایید این خبر به پژواک گفت که مخالفین مسلح بالای یکی از پوسته های نیرو های امنیتی ولسوالی میربچه کوت حمله مسلحانه نمودند که با مقاومت شدید پولیس روبرو گردیدند.

موصوف می گوید که در این رویداد یک مخالف مسلح دولت کشته و یک تن دیگر زخمی شده است.

فرامرز گفت که این دو تن به نام های ابوبکر و حکمت الله می باشند و از نزد آنها دو میل راکت RPG همراه با ۳ فیر مرمی به دست آمده است.

این در حالی است که در این اواخیر وضعیت امنیتی در ولسوالی میربچه بدتر شده است و به تاریخ ۱۳ ثور سال جاری یک گروه شش نفری مخالفان مسلح در پیوند به تخریب یک پایه برق از مربوطات این ولسوالی توسط پولیس بازداشت گردیده بود.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement

Etisalat Get more data, Etisalat Afghanistan