خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

پولیس کابل از بازداشت ۳۳ تن و خنثی سازی یک ماین در ناحیه هشتم خبرداد

پولیس کابل از بازداشت ۳۳ تن و خنثی سازی یک ماین در ناحیه هشتم خبرداد

Jul 07, 2020 - 11:02

کابل(پژواک،۱۷سرطان۹۹): قوماندانی امنیه کابل ، از بازداشت ۳۳ تن به اتهام جرایم مختلف جنایی و خنثی سازی یک ماین کنار جاده در مربوطات ناحيۀ هشتم این شهر خبرمی دهد.

فردوس فرامرز سخنگوی قوماندانی امنیه کابل به آژانس خبری پژواک گفت:« حوالی ساعت نُه صبح امروز ۱۷ سرطان،  یک حلقه ماین کنار جاده که توسط دشمنان مردم افغانستان جهت به خاک و خون کشانیدن مردم بیگناه ما در مربوطات ناحیه هشتم شهر کابل واقع باغ کوتی، جابجا و توسط ریموت عیار گردیده بود. خوشبختانه قبل از وقوع انفجار توسط پولیس حوزه هشتم امنیتی کشف و توسط تیم انجنيری قوماندانی امنیه کابل خنثی گردید .»

موصوف می گوید که  ماین های کنار جاده همواره باعث تلفات افراد ملکی گردیده است.

  فرامرز همچنان گفت که پوليس کابل ۳۳ تن را در پیوند به جرایم جنایی مختلف النوع در مرکز و ولسوالی های ولایت کابل بازداشت کرده اند.

به گفته او، این افراد در هفته روان درجريان عملیات های جداگانه از مربوطات نواحی اول، چهارم، پنجم، هفتم، دهم، سیزدهم و ولسوالی‌های چهارآسیاب، میربچه‌‌کوت و سروبی ولایت کابل بازداشت شده‌اند.

موصوف درادامۀ صحبت هايش افزود که افراد بازاشت شده  در موارد چون سرقت، قتل، اختطاف، اخلال امن و نظم عامه، مجروحیت، حمل سلاح غیر قانونی، قطاع الطریقی، جرایم اخلاقی، فریبکاری و کیسه بری دست داشته اند.

برمبناى معلومات منبع، از نزد مظنونین بازداشت شده، دو میل تفنگچه کمری، یک میل کلاشینکوف و دو عراده واسطه سرقت شده نیز به‌دست پولیس آمده است.

وى خاطر نشان ساخت که افراد بازداشت شده تحت نظارت و قضیه آنها تحت بررسی پولیس قرار دارد.

به همين فردوس فرامرز در صفحه اى  فیسبوک خود نوشته است که صبح امروز ۱۷ سرطان، يک عراده واسطه نقلیه کرولا نوع سراچه که أز ساحه کمپنی توسط سارقين به سرقت برده شده بود، پولیس حوزه پنجم امنیتی شهر کابل با کسب اطلاع داخل اقدام شده و طی یک ساعت واسطه سرقت شده را از ساحه قرغه ولسوالي پغمان دریافت نموده و در پیوند به قضیه ۳ تن سارقین را بازداشت نمودند.

این در حالی است که روز گذشته نیز یک تن به اتهام قتل خانم حامله اش در منطقه قلعه فتح الله شهر کابل نیز بازداشت شده بود.

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement

Etisalat Get more data, Etisalat Afghanistan