خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

طرح آغازمسابقات کرکت بدون حضور تماشاگران تأیید گرديد

طرح آغازمسابقات کرکت بدون حضور تماشاگران تأیید گرديد

Jul 11, 2020 - 18:42

کابل (پژواک، ۲۱ سرطان ۹۹) : کمیتۀ اضطراری جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، طرح آغاز مسابقات ورزش کرکت بدون حضور تماشاگران را تأیید کرد.

درخبرنامه اى مطبوعاتی معاونیت دویم ریاست جمهوری که امروز ۲۱ سرطان منتشر وبدسترس آژانس خبرى پژواک قرارگرفته ،آمده است، که جلسه کیمته اضطراری  جلوگیری از شیوع ویروس کرونا امروز تحت ریاست سرور دانش معاون دووم رییس جمهور دایر گردید.

منبع افزوده است که در این جلسه نماینده های ادارات ذیربط نیز اشتراک نموده بودند.

در خبرنامه آمده است، لطف الله ستانکزی نماینده کرکت بورد کشورطى صحبتى گفت که با توجه به اینکه ورزش کرکت در فضای باز انجام می‌شود و فاصله اجتماعی نیز به صورت طبیعی در این ورزش رعایت می‌شود، خواستار آغاز مجدد این مسابقات هستند.

بگفتۀ موصوف، اداره کرکت بورد کشور مصمم است تا مسابقات را بدون حضور تماشاگران برگزار کنند، اما تلاش می‌شود که مسابقات از طریق تلویزیون‌ها و شبکه‌های اجتماعی به صورت زنده پخش گردد .

معاون رئیس جمهور گفت که باتوجه به موافقت وزارت صحت عامه و تعهد اداره کرکت بورد به رعایت توصیه های صحی، اداره کرکت بورد اجازه دارد که مسابقات کرکت را آغاز کند و برنامه‌های خود را در این رابطه روی دست گیرد.

در این جلسه همچنین فیصله شد که در رابطه به آغاز سایر فعالیت‌های ورزشی، یک طرح جداگانه تهیه شود و به جلسات بعدی کمیته برای بحث و بررسی بیشتر ارائه گردد.

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement

Etisalat Get more data, Etisalat Afghanistan