خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

کلکانی در اوج ناامنی ها در سمنگان به حیث والی این ولایت آغاز به کار کرد

کلکانی در اوج ناامنی ها در سمنگان به حیث والی این ولایت آغاز به کار کرد

Jul 14, 2020 - 16:54

ایبک (پژواک، ۲٤سرطان ۹۹): محمد داوود کلکانی که اخیراً به حیث والی سمنگان تعيين شده، امروز در حالی رسماً آغاز به کار کرد که شکایت ها از بدترشدن روز افزون وضعیت امنیتی این ولایت وجود دارد.

محمد داوود کلکانی در مراسم معرفی اش گفت که روی سه محور چون تامین امنیت در مشوره با مسوولین ارگان های امنیتی، مبارزه جدی با فساد اداری واخلاقی و تطبیق پروژه ها برای رفاه زندگی مردم کار خواهد کرد.

او افزود:«من به سمنگان به خاطر جیب پُرکردن نیامدم، آمده ام که به مردم خدمت کنم... سمنگان یکی از ولایات محروم کشور بوده است.»

صفت سمنگانی معاون ولایت سمنگان در این مراسم، از بدتر شدن وضعیت امنیتی این ولایت اظهار نگرانی نموده گفت که روز گذشته در حمله موتربم بر ریاست امنیت ملی سمنگان ۱۲ کارمند این ریاست کشته شدند و ۶۳ تن به شمول افراد ملکی زخمی شدند.

او گفت که راه های ولسوالی های دره صوف بالا و دره صوف پایی ندر کنترول مخالفین مسلح دولت بوده و با گذشت هر روز وضعیت امنیتی این ولایت بدتر می شود.

همچنان وی افزود که در ایبک مرکز ولایت تنها یک حوزه امنیتی موجود است وتشکیل فعلی پولیس برای تامین امنیت ولایت کفایت نمی کند.

 وی در صحبت خود ازمحمد ایوب سالنگی معین مالی واداری اداره مستقل ارگانهای محلی که در این نشست حضور داشت، خواست تا به  تامین امنیت این ولایت توجه کند.

سالنگی نیز در این مراسم صحبت نمود وبه مردم سمنگان وعده داد که برای حل مشکلات امنیتی این ولایت با رهبری حکومت صحبت می کند.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement

Etisalat Get more data, Etisalat Afghanistan