خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

یک سرگروپ طالبان با ده نفر مسلح به دولت پیوست

یک سرگروپ طالبان با ده نفر مسلح به دولت پیوست

Aug 11, 2020 - 18:48

ميمنه (پژواک، ٢١ اسد ٩٩): مسوولان رياست امنيت ملى فارياب ميگويند که ملا سيدعزت الله قوماندان طالبان با ده نفر مسلح اش به دولت پيوسته است.

در خبرنامه که از سوى رياست امنيت ملى فارياب به پژواک ارسال گرديده آمده است که ملا سید عزت الله باشنده اصلی منطقه صحرایی قلعه ولسوالی خواجه سبزپوش و قوماندان ده نفری و فعال طالبان بود که بالای پوسته های امنیتی و قطار اکمالاتی در مسیر شاهراه حملات مسلحانه انجام میداد، اما اکنون دست از مخالفت برداشته و به دولت پیوسته است.

منبع اضافه مینماید که افراد تسلیم شده یک قبضه راکت آر پی جی، ۷ میل کلاشنکوف، یک میل نارنجک انداز، یک میل سلاح کمری نوع بریتا، ۸ فیر مرمی راکت، ۸ صوب پرتله،دو پایه مخابره و دو قاب دوربین با خود آوردند.

طالبان پیوستن سید عزت الله را تایید نموده گفتند که وی به عمل بچه بازی متهم شده بود ویدیو هایش در شبکه های اجتماعی قبلا پخش گردیده است تحت تحقیق اما با ضمانت در خانه اش بدون سلاح حضور داشت.

طالبان اضافه می کنند وقتی که سران طالبان از پاکستان برگشتند در قسمت بررسی قضیه سید عزت الله هیئت با صلاحیت توظیف ساختند تا مطابق فیصله مجازات شود، اما با استفاده از فرصت به دولت تسلیم شده است.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement