خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

دوانجنيرادارۀ ملى تنظيم آب با راننده شان درحملۀ مسلحانه کشته شدند

دوانجنيرادارۀ ملى تنظيم آب با راننده شان درحملۀ مسلحانه کشته شدند

Aug 13, 2020 - 09:16

کابل (پژواک،۲۳اسد ۹۹): دوانجنیر ادارۀ تنظیم آب از سوی مخالفین مسلح دولت در مربوطات ولسوالی کلکان کابل کشته شدند و راننده شان زخمى گرديده است.

عبدالغفور پوپلزی ولسوال کلکان ولایت کابل در صحبت با آژانس خبری پژواک گفت : (عصر دیروز موتر حامل کارمندان ریاست انسجام ادارۀ ملی تنظیم آب  مورد حمله مسلحانه افراد گروه طالبان قرار گرفته است.)

او می گوید که، در حمله یاد شده دو تن از انجنیران اين اداره که از پروان به طرف کابل در حرکت بودند کشته شدند و راننده انها زخمى گرديده است.

به گفته اى موصوف این رویداد در ساحه  ۹پُله شاهراه کابل – پروان و در مرز میان ولسوالی های کلکان و قره باغ  ولايت کابل صورت گرفته است.

در همین حال عبدالشایق شورش سخنگوی پولیس کاپیسا  به پژواک گفت که  دو انجنیر اداره ملى تنظیم آب  که بخاطر نظارت از پروژه های حوزه دریایی کاپیسا و پروان موظف شده بودند پس از بررسی و بازدید ازپروژه ها؛ حين بازگشت به کابل، موترحامل شان درجاده عمومی ولسوالی کلکان ازسوی افراد مسلح مورد حمله قرار گرفته است .

این درحالی است که  طی یک ماه گذشته این چهارمین بارى است که افراد نظامی و ملکی ازسوی گروه های مخالف مسلح در شاهراه کابل شمال واقع ولسوالی قره باغ - کلکان مورد حمله مسلحانه قرار می گیرند .

 تاکنون هيچ گروهى مسووليت اين حمله را برعهده نگرفته است .

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement