خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

مقام های محلی فاریاب: در قیصار ١٢٠تن از طالبان مسلح کشته و زخمى شدند

مقام های محلی فاریاب: در قیصار ١٢٠تن از طالبان مسلح کشته و زخمى شدند

Sep 04, 2020 - 15:54

نيلى، چاريکار، ميمنه(پژواک، ١٤ سنبله ٩٩): مقام های محلی در ولایت فاریاب مدعى اند که در اثر حملات در ولسوالی قیصار اين ولايت ١٢٠تن از طالبان مسلح کشته و زخمى شدند، اما طالبان آن را رد نمودند .

عبدالکریم یورش مسوول مطبوعات پولیس فاریاب به آژانس خبرى پژواک گفت که در اثر حملات هوايى نيروهاى امنيتى در ولسوالى قيصار ۴۵ تن از افراد طالبان کشته و ۷۵ تن به شمول ملا ناصر فاریابی قوماندان قطع سرخ شان زخمى شده است .

به گفتۀ وى اين عمليات شب گذشته انجام شده است .

اما یک مسوول ارشد طالبان می گوید که ساعت ۸ شب گذشته یک مسجد در قریه سر آسیاب مورد هدف طیاره قرار گرفت که در آن سه طالب کشته شد و دو تن ديگر زخمى شده اند.

وى افزود مناطقی را که طی چند روز قبل تصرف کرده بودند در دست دارند صرف بر اساس خواست موسفیدان برای چند روز جنگ را توقف دادند تا مردم محل محصولات زراعتی شانرا که در حال نابودی بود جمع آوری نمایند.

اما در دايکندى يک فرد ملکى زخمى شده است.

گل آقا سجادی، آمر مطبوعات قوماندانی امنیه ولایت دایکندی به پژواک گفت که صبح امروز در اثر يک انفجار ماين  جاسازى شده در ساحۀ ديکليج ولسوالى پاتو اين ولايت يک فرد ملکى زخمى شده است.

در پروان ده ها فير موشک به دست نيروهاى امنيتى افتاده است.

عبدالشکور قدوسی ولسوال بگرام ولایت پروان به پژواک گفت که ۶۰فیر مرمی موشک مربوط به گروهِ طالبان در نتیجه عملیات نیروهای پولیس و امنیت ملی امروز جمعه از قریه جعفر خیل این ولسوالی بدست آمده است.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement