خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

دو محافظ حبیب افغان و یک محافظ والی کاپیسا در برخورد مسلحانه زخمی شدند

دو محافظ حبیب افغان و یک محافظ والی کاپیسا در برخورد مسلحانه زخمی شدند

Sep 24, 2020 - 13:45

محمودراقی (پژواک، ۳ میزان ۹۹): در برخورد مسلحانه میان محافظان والی کاپیسا و حبیب افغان نمایندۀ کوچی ها در ولسی جرگه، دو محافظ افغان و یک محافظ والی کاپیسا زخم برداشته اند.

 قیس قادری سخنگوی والی کاپیسا می گوید، قرار بود که پیش ازچاشت امروز برخی مقامات در مقام ولایت کاپیسا درمحمود راقی مرکز این ولایت گردهم آیند و بعدا برای افتتاح یک پروژه سرک به ولسوالی حصه دوم کوهستان کاپیسا بروند.

قیس قادری می گوید:« پس از آن که محافظین والی کاپیسا اجازه داخل شدن به محافظین حبیب افغان نماینده کوچی ها در ولسی جرگه را ندادند، برخورد صورت گرفت، یک محافظ والی صاحب و دو محافظ حبیب افغان زخمی شدند.»

 یک منبع امنیتی کاپیسا نیز این رویداد را تائید می کند، اما نام خود را نمی گرد و می گوید که افراد مربوط به   حبيب افغان هنگامی دست به شلیک زدند که نگهبان عبداللطیف مرداد والی کاپیسا از ورود شان به محفل افتتاح پروژه سرک جلوگیری کردند.

پژواک تلاش کرد در مورد با افغان صحبتی داشته باشد اما تماس با او برقرار نشد.

به اساس یک خبر دیگر؛ عبدالشایق شورش سخنگوی قوماندانی امنیه کاپیسا می گوید که یک تن از افراد گروه طالبان شب گذشته در منطقه ده باباعلی ولسوالی حصه اول کوهستان کاپیسا زمانی در انفجار ماین خود کشته شده است که می خواست در مسیر راه نیروهای امنیتی ماین گذاری کند.

علامت: 

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement