خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

«با استندردسازی محصولات حیوانی و زراعتی، زمینه صادرات به مارکیت‌های بین‌المللی مساعد می‌شود»

«با استندردسازی محصولات حیوانی و زراعتی، زمینه صادرات به مارکیت‌های بین‌المللی مساعد می‌شود»

Sep 25, 2020 - 10:18

کابل (پژواک، ۴ میزان ۹۹): نمایند‌ه‌گان اداره‌های انکشافی امریکا تعهد کردند که افغانستان را در زمینه ظرفیت سازی، ایجاد لابراتوار معیاری، زمینه‌سازی برای تولیدات باکیفیت مطابق به شرایط سازمان تجارت جهانی کمک بیش­تر می کنند.

این تعهدات روز گذشته در ویدیو کنفرانسی که انوارالحق احدی سرپرست و نامزد وزیر وزارت زراعت، آبیاری و مالداری با نمایندگان اداره‌ی انکشافی ایالات متحد امریکا (USAIDinfo-icon) وزارت زراعت امریکا، USDA و CLDP در مورد معیاری سازی محصولات داشت، سپرده شده است.

در این ویدیو کنفرانس، سرپرست وزارت زراعت خواهان ادامه‌ی همکاری‌های آنها به خصوص در زمینه معیاری سازی تولیدات و ایجاد سهولت به هدف افزایش صادرات محصولات داخلی به مارکیت‌های بین‌المللی شد.

سپس نمایند‌ه‌گان اداره‌های مختلف انکشافی امریکا تعهد کردند تا افغانستان را در زمینه ظرفیت سازی، ایجاد لابراتوار معیاری، زمینه‌سازی برای تولیدات باکیفیت و براساس شرایط سازمان تجارت جهانی کمک بیشتر خواهند کرد.

آنان تاکید کردند که با ستندرد سازی محصولات حیوانی و زراعتی زمینه برای صادرات بیشتر با قیمت مناسب به مارکیت‌های بین‌المللی مساعد می‌شود.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement