خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

رِئیس هیأت مذاکره کننده‌ی دولت از پيشرفت هاى اخير به داکترعبدالله معلومات داد

رِئیس هیأت مذاکره کننده‌ی دولت از پيشرفت هاى اخير به داکترعبدالله معلومات داد

Sep 27, 2020 - 10:26

کابل (پژواک، ٦ ميزان ٩٩) : داکتر عبدالله عبدالله رئیس شورای عالی مصالحه‌‌ی ملی با هیأت مذاکره کننده‌ی جمهوری اسلامی افغانستان در قطر از طریق ویدیو کنفرانس صحبت کرد.

درخبرنامه اى دفتر مطبوعاتى شوراى عالى مصالحه ملى  که امروزمنتشر وبه دسترس آژانس خبرى پژواک قرار گرفته، آمده است، در این صحبت که شام روز گذشته صورت گرفته،  رئیس شورای عالی مصالحه‌ی ملی از صبر، حوصله‌مندی و انسجام و وحدت هیأت مذاکره کننده تشکر و قدردانی کرد.

داکترعبدالله  افزود: "شما برای انجام یک مأموریت بزرگ ملی و با پیام صلح به قطر رفته‌اید و مردم و دولت افغانستان یک‌صدا از شما حمایت و پشتیبانی می‌کنند".

منبع افزوده است، در این صحبت معصوم ستانکزی به نمایندگی از هیأت مذاکره کننده‌ی دولت با تشکرى از حمایت رهبری جمهوری اسلامی افغانستان از تلاش‌های صلح در باره‌ی آخرین پیش‌ٰرفت‌ها و تحولات در مذاکرات صلح معلومات ارايه کرد.

رییس شورای عالی مصالحه‌ی ملی بعد از استماع گزارش  رئيس هیأت ، دیدگاه‌ه خود را در مورد پیش‌رفت‌ها در مذاکرات بیان داشت و بر عزم و اراده‌ی جمهوری اسلامی افغانستان برپایان جنگ و دست‌یافتن به صلح پایدار، دایمی و باعزت تأکید کرد.

گزارش های مربوطه:

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement